Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Kobiet, Kadetów i Junorów Grand Prix 2011
                                    Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb zb. Podzamcze Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb zb. Podzamcze
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Maver Spławik Lublin Krystecka Magdalena 22,5 15 175 2 1 4 2 1,5 9 11 3 14 0 2 735 3 790 480 145 3 600 475 2 550 3 950 2 550 0
2 Team Colmic Cat Fish Jabłońska Natalia 24,0 22 850 3 3 14 15,5 3 4 1 1 9 0 1 835 2 570 0 0 2 720 660 4 795 6 455 3 815 0
3 OSW Rogóźno Włodarczyk Aleksandra 33,0 15 675 6 2 1 6 9 16 5 12 4 0 1 370 3 365 1 790 50 2 280 240 2 910 2 595 3 910 0
4 MIKADO Expert Paprocki Ernest 36,5 16 810 1 16 6 11,5 13 5 2 8 3 0 3 970 315 295 5 2 150 605 4 485 3 195 4 255 0
5 Team Colmic Cat Fish Krasucki Dominik 40,0 13 045 4 17 8 1 5 1 10 11 15 0 1 505 250 100 220 2 610 760 2 595 5 255 2 445 0
6 Lerby II Bany Łukasz 43,0 13 210 5 9 14 5 15 6 13 4 1 0 1 415 840 0 60 1 880 545 1 980 3 905 4 465 0
7 Selekt Lublin Ptasznik Marcin 47,0 14 580 7 6 14 11,5 6 10 6 10 2 0 1 205 1 020 0 5 2 580 415 2 860 2 705 3 795 0
8 Team Colmic Cat Fish Maciejewski Wojciech 48,0 12 620 11 5 10 3 12 13 12 2 5 0 285 1 440 10 75 2 170 375 2 470 4 120 4 220 0
9 Barrakuda Gustaw Łukasz 51,0 14 020 10 8 5 11,5 8 11 3 6 11 0 300 875 310 5 2 510 400 3 460 3 570 2 995 0
10 MIKADO Expert Dyrka Aleksandra 53,5 10 280 16 13 14 7 1,5 2 7 9 17 0 110 480 0 30 3 600 740 2 720 2 710 0 0
11 Sensas Haczyk II Sagan Jakub 63,0 11 320 8 19 14 4 14 3 8 13 13 0 765 60 0 65 2 020 730 2 655 2 440 2 645 0
12 Świdnik WSK Kowalski Rafał 65,0 13 590 14 12 2 15,5 7 8 14 14 8 0 150 555 1 145 0 2 560 495 1 585 3 995 3 255 0
13 LerbyI Tarkowski Michał 71,0 7 470 9 11 18 18 4 7 17 17 6 0 330 625 0 0 2 660 520 0 0 3 335 0
14 Lerby I Guz Anna 80,0 6 785 12 14 14 9 20 20 9 5 17 0 185 340 0 10 0 0 2 635 3 615 0 0
15 OSW Rogóźno Bordzoł Kacper 81,0 8 290 15 10 9 15,5 11 14 15 7 17 0 125 765 30 0 2 220 295 1 395 3 460 0 0
16 Sensas Haczyk I Irsak Karol 88,5 3 180 18 4 7 15,5 16 12 17 17 17 0 0 1 490 230 0 1 070 390 0 0 0 0
17 Ryba Expert Majdan Kacper 94,0 5 640 17 15 14 8 10 15 16 16 17 0 0 330 0 25 2 230 260 860 1 935 0 0
18 Bychawa Kursa Martyna 95,5 5 160 20 20 3 11,5 20 20 17 17 7 0 0 0 1 025 5 0 0 0 0 4 130 0
19 Maver Spławik Lublin Gałka Artur 107,0 8 045 20 20 18 18 20 20 4 15 12 0 0 0 0 0 0 0 3 185 1 945 2 915 0
20 Lerby II Sobolewski Bartłomiej 107,0 1 160 13 7 18 18 20 20 17 17 17 0 160 1 000 0 0 0 0 0 0 0 0
21 MIKADO Expert Stachniak Monika 123,0 2 235 19 18 18 18 20 20 17 17 16 0 0 205 0 0 0 0 0 0 2 030 0
22 Team Colmic Cat Fish Bałamut Piotr 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Puławy Azoty Wydra Kamil 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bogdanka Józefczuk Konrad 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Sensas Haczyk II Żukiewicz Jarosław 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Świdnik WSK Juchniewicz Małgorzata 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Świdnik WSK Kowalski Adam 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Barrakuda Węgier Katarzyna 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Selekt Lublin Buczek Paweł 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Sensas Haczyk I Gwiazda Blanka 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Łuków Zienkiewicz Konrad 127,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny