Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Seniorów Grand Prix 2011
                                      Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb. zb. Podzamcze Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb. zb. Podzamcze
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Team Colmic Cat Fish Kasprzak Marcin 13,0 27 355 1 5 14 1 5 1 1 3 1 0 4140 1960 5 1515 1915 2360 6690 6935 3755 0
2 Selekt Lublin Kot Bogumił 18,0 30 415 1 14 17 2 2 1 6 2 4 0 2445 455 0 7145 2470 2730 4930 7580 3115 0
3 MIKADO Expert Smalec Janusz 20,0 28 100 8 6 1 10 1 3 1 5 3 0 1215 1070 1915 2310 3340 2240 8295 4710 6530 0
4 Łuków Zienkiewicz Tomasz 24,0 24 920 18 3 1 1 2 7 9 1 10 0 165 1920 1980 6110 2785 875 3655 7595 4300 0
5 MIKADO Expert Grela Przemysław 27,0 24 560 10 18 3 19 1 2 3 2 6 0 1180 235 1780 0 2830 2180 5580 8375 2635 0
6 OSW Rogóźno Pierepienko Robert 29,0 22 720 5 2 14 2 7 4 6 9 3 0 1585 2115 85 5700 2160 1680 3740 4040 5740 0
7 Lerby I Staroń Sławomir 29,0 22 055 3 9 3 11 5 3 5 1 11 0 1750 855 850 1225 2200 1890 3835 10675 4170 0
8 MIKADO Expert Stachniak Waldemar 32,0 20 780 6 12 4 3 4 3 11 4 8 0 1395 475 240 4400 2255 1475 2605 6000 5015 0
9 Sensas Haczyk I Pałka Tomasz 34,0 25 135 4 12 5 14 6 4 5 3 7 0 1835 535 1300 1240 2165 1415 5020 8150 5250 0
10 Łuków Tchorzewski Janusz 34,0 17 475 5 3 2 2 17 2 14 10 10 0 1490 2710 1675 965 335 2405 2150 3955 4275 0
11 Barrakuda Borowski Bogusław 35,0 19 390 18 2 6 4 9 5 3 6 9 0 260 3365 375 415 1755 1250 5510 5910 2565 0
12 Łuków Szczygielski Artur 38,0 19 700 11 8 2 13 2 7 8 1 10 0 610 1210 405 1730 2365 1715 3235 8680 2090 0
13 Lerby I Kędziora Michał 38,0 17 460 1 6 4 11 4 8 10 19 5 0 2800 1475 1450 2025 2030 870 3535 0 5300 0
14 Selekt Lublin Buczek Tomasz 41,5 22 535 12 4 12 7 7 14 4 6,5 1 0 595 2025 120 2425 1655 690 5565 4270 6000 0
15 Team Colmic Cat Fish Paprocki Konrad 42,0 20 800 2 9 13 14 3 6 3 13 6 0 2710 1180 115 1010 2370 1315 4300 3765 5160 0
16 Barrakuda Borowski Roman 44,0 13 675 15 3 5 5 8 6 12 14 5 0 635 1285 190 330 1895 1780 2590 2605 5605 0
17 Klub Maver Spławik Łubkowski Przemysław 45,0 21 800 14 1 17,5 9 3 11 5 16 2 0 680 3695 0 2090 2460 1415 4425 2745 7035 0
18 Maver Spławik Lublin Mirosław Grzegorz 49,0 19 275 7 6 7 1 16 1 16 14 13 0 1265 1385 300 9060 800 3115 1910 2615 1535 0
19 Lerby II Walat Marek 50,0 17 910 17,5 18,5 3 8 4 6 14 6 9 0 325 130 225 2135 2340 1110 1620 6040 4440 0
20 Sensas Haczyk I Cękalski Marcin 52,0 18 730 4 16 17 10 10 5 11 5 7 0 1670 470 0 1255 1450 1370 3520 6875 2590 0
21 Świdnik WSK Winiarski Marek 52,5 6 790 11 17 17 16,5 9 9 2 2 3 0 810 280 0 0 1820 855 0 0 3305 0
22 Świdnik WSK Gębała Paweł 53,0 17 965 6 7 12 5 13 15 9 16 1 0 1345 1040 20 3515 1405 995 3170 2230 7470 0
23 Barrakuda Rapa Michał 55,0 16 295 3 13 1 15 9 10 15 8 11 0 2485 465 1530 830 1500 1010 1980 5250 4055 0
24 Maver Spławik Lublin Grzegorski Grzegorz 58,5 12 725 2 5 12,5 7 10 15 13 9 13 0 2185 1175 10 55 1570 575 2215 4065 3665 0
25 Lerby I Wąsik Bogdan 58,5 4 360 19 19 8 10,5 13 14 1 4 8 0 155 95 135 30 1005 615 0 0 2575 0
26 Świdnik WSK Krzyszycha Andrzej 59,0 17 410 9 7 10 3 8 19 7 15 15 0 1250 1390 195 6905 1630 170 3275 2765 0 0
27 OSW Rogóźno Sadowski Jan 59,0 11 870 20 20 6 6 16 14 4 7 6 0 0 0 65 4610 700 1080 0 0 5415 0
28 Świdnik WSK Banucha Grzegorz 60,0 15 710 19 11 6 4 15 8 4 13 14 0 0 545 170 3955 820 995 3845 3350 2850 0
29 Puławy Azoty Łacek Bogusław 60,5 15 495 20 20 5 18 5 4 15 7 7 0 0 0 120 5 2170 1805 2065 4270 5060 0
30 MIKADO Expert Lis Łukasz 61,0 9 765 20 9 7 8 6 10 19 19 2 0 0 990 140 45 1960 770 0 0 5860 0
31 Sensas Haczyk I Alter Marcin 63,0 17 335 15 10 9 6 11 15,5 15 4 8 0 435 730 30 90 1540 610 1635 8105 5205 0
32 Selekt Lublin Długosz Piotr 63,0 17 100 12 1 17,5 14 7 9 10 11 13 0 750 2660 0 10 1920 1575 2675 3980 3540 0
33 Lerby II Bereziński Łukasz 63,5 19 000 6 8 10,5 4 14 18 13 13 9 0 1410 860 25 6565 1400 615 2450 2700 4990 0
34 Team Colmic CatFish Wach Piotr 72,0 18 255 16 2 21 20 20 20 7 3 4 0 560 1360 0 0 0 0 4395 5420 6520 0
35 Sensas Haczyk II Schulz Dariusz 72,0 16 220 16 14 10 5 16 17 2 10 15 0 620 380 30 4755 1310 515 5685 4060 0 0
36 Team Colmic Cat Fish Kwiatek Michał 74,0 6 380 7 15 4 12 8 13 19 19 15 0 1365 290 220 1980 1820 705 0 0 0 0
37 Sensas Haczyk I Samoń Tomasz 74,0 5 315 14 14 21 20 14 8 2 10 12 0 775 515 0 0 830 1605 0 0 1590 0
38 Sensas Haczyk II Cieniuch Tomasz 78,0 12 975 14 1 15 13 15 12 14 12 12 0 485 1675 20 1050 730 750 2235 3040 3740 0
39 Barrakuda Kosik Karol 79,0 10 410 4 13 21 20 14 12 17 17 2 0 1675 605 0 0 870 700 1125 1950 3485 0
40 Barrakuda Zowczak Robert 79,0 7 740 20 20 8 17 1 7 16 15 15 0 0 0 290 10 2405 1520 1200 2315 0 0
41 Bystrzyca Lublin Lipian Waldemar 79,0 7 010 2 13 13 8 10 18 19 19 15 0 2030 490 15 3005 1165 305 0 0 0 0
42 Lerby II Grzesiak Sebastian 80,0 7 195 10 4 11 12 20 20 17 11 15 0 625 1670 145 20 0 0 790 3945 0 0
43 bd Kowalski Artur 82,0 12 415 3 11 12,5 18,5 20 20 13 12 12 0 1710 760 10 0 0 0 2345 3800 3790 0
44 Lerby I Guz Krzysztof 82,0 10 815 20 20 21 20 3 2 11 11 15 0 0 0 0 0 2330 1860 2945 3680 0 0
45 OSW Rogóźno Roman Piotr 82,0 8 575 13 8 21 9 12 9 19 16 15 0 790 995 0 2660 1475 855 0 1800 0 0
46 Barrakuda Dyrka Marek 82,5 8 090 9 5 10,5 16 20 20 19 19 4 0 845 1640 25 115 0 0 0 0 5465 0
47 Lerby II Jurzysta Dariusz 87,5 8 205 9 17,5 17,5 20 12 11 16 17 5 0 955 190 0 0 975 730 655 1835 2865 0
48 Sensas Haczyk II Kasperski Tomasz 90,0 9 610 12 15 17,5 16,5 11 13 10 14 15 0 875 480 0 0 1160 1125 3135 2835 0 0
49 OSW Rogóźno Watrak Leszek 90,0 6 280 20 20 9 3 20 20 8 19 11 0 0 0 90 520 0 0 3915 0 1755 0
50 Kock Kowalczyk Jarosław 91,5 2 095 5 10 7 16,5 20 20 19 19 15 0 1490 555 50 0 0 0 0 0 0 0
51 Gut-mix Lerby Słabczyński Henryk 93,0 6 660 15 16 17 7 11 12 19 19 15 0 745 195 0 3220 1245 1255 0 0 0 0
52 Sensas Haczyk I Niećko Tomasz 93,0 5 150 16 17 8 6 15 16 19 19 15 0 315 140 40 2465 1370 820 0 0 0 0
53 Łuków Bober Dariusz 93,0 2 660 8 4 11 17 20 20 19 19 15 0 1345 1200 25 90 0 0 0 0 0 0
54 MIKADO Expert Rzepecki Piotr 98,0 3 745 13 15 2 15 20 20 19 19 15 0 710 350 1805 880 0 0 0 0 0 0
55 Team Colmic Cat Fish Szczerbiński Paweł 100,0 3 255 11 7 17 12 20 20 19 19 15 0 955 1235 10 1055 0 0 0 0 0 0
56 Kock Witek Sławomir 101,0 2 900 7 12 19,5 20 19 10 19 19 15 0 1335 640 0 0 135 790 0 0 0 0
57 Sensas Haczyk Rojek Jarosław 102,0 3 645 17,5 18,5 9 13 17 16 17 15 15 0 325 130 215 15 565 530 505 1815 0 0
58 Sensas Haczyk II Magnuszewski Piotr 106,0 8 465 20 20 17,0 20 20 20 6 8 15 0 0 0 0 0 0 0 4260 4205 0 0
59 OSW Rogóźno Biernacki Artur 110,5 1 055 8 19 21,0 10,5 20 20 19 19 15 0 980 45 0 30 0 0 0 0 0 0
60 bd Chojnacki Robert 112,5 1 820 10 10 19,5 20 20 20 19 19 15 0 855 965 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Team Colmic Cat Fish Kaliszuk Andrzej 119,5 35 20 20 17,5 9 20 20 19 19 15 0 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0
62 bd Piotrowski Artur 121,0 920 17 11 21 20 20 20 19 19 15 0 215 705 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Puławy Gawriołek Grzegorz 122,0 870 13 16 21 20 20 20 19 19 15 0 530 340 0 0 0 0 0 0 0 0
64 bd Drabik Rafał 126,5 765 20 20 17,5 16 20 20 19 19 15 0 0 0 0 765 0 0 0 0 0 0
65 Borki Kożuch Andrzej 127,5 660 17 17,5 21 20 20 20 19 19 15 0 470 190 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Selekt Lublin Borkowski Andrzej 128,0 0 20 20 17,5 17,5 20 20 19 19 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Klub Maver Spławik Stępień Ireneusz 129,0 15 20 20 16 20 20 20 19 19 15 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
68 Sensas Haczyk II Michalak Tomasz 129,5 5 20 20 18 18,5 20 20 19 19 15 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
69 Łuków Górecki Jacek 130,0 0 20 20 17 20 20 20 19 19 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 MIKADO Expert Głaz Rafał 132,0 130 19 20 21 20 20 20 19 19 15 0 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny