Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Kobiet, Kadetów i Junorów Grand Prix 2011
                                    Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Zimna Woda Dratów
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Maver Spławik Lublin Krystecka Magdalena 3 6 525 2 1 4 2 0 0 0 0 0 0 2 735 3 790 480 145 0 0 0 0 0 0 3 6 525
2 OSW Rogóźno Włodarczyk Aleksandra 3 5 155 6 2 1 6 0 0 0 0 0 0 1 370 3 365 1 790 50 0 0 0 0 0 0 8 4 735
3 Team Colmic Cat Fish Krasucki Dominik 5 1 725 4 17 8 1 0 0 0 0 0 0 1 505 250 100 220 0 0 0 0 0 0 21 1 755
4 Team Colmic Cat Fish Jabłońska Natalia 6 4 405 3 3 14 15,5 0 0 0 0 0 0 1 835 2 570 0 0 0 0 0 0 0 0 6 4 405
5 MIKADO Expert Paprocki Ernest 7 4 265 1 16 6 11,5 0 0 0 0 0 0 3 970 315 295 5 0 0 0 0 0 0 17 4 285
6 Team Colmic Cat Fish Maciejewski Wojciech 8 1 515 11 5 10 3 0 0 0 0 0 0 285 1 440 10 75 0 0 0 0 0 0 16 1 725
7 Lerby II Bany Łukasz 10 1 475 5 9 14 5 0 0 0 0 0 0 1 415 840 0 60 0 0 0 0 0 0 14 2 255
8 Sensas Haczyk I Irsak Karol 11 1 720 18 4 7 15,5 0 0 0 0 0 0 -40 1 490 230 0 0 0 0 0 0 0 22 1 450
9 Sensas Haczyk II Sagan Jakub 12 830 8 19 14 4 0 0 0 0 0 0 765 60 0 65 0 0 0 0 0 0 27 825
10 Selekt Lublin Ptasznik Marcin 13 2 225 7 6 14 11,5 0 0 0 0 0 0 1 205 1 020 0 5 0 0 0 0 0 0 13 2 225
11 Barrakuda Gustaw Łukasz 13 1 185 10 8 5 11,5 0 0 0 0 0 0 300 875 310 5 0 0 0 0 0 0 18 1 175
12 Świdnik WSK Kowalski Rafał 14 1 700 14 12 2 15,5 0 0 0 0 0 0 150 555 1 145 0 0 0 0 0 0 0 26 705
13 Bychawa Kursa Martyna 15 1 030 20 20 3 11,5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 025 5 0 0 0 0 0 0 40 0
14 OSW Rogóźno Bordzoł Kacper 19 795 15 10 9 15,5 0 0 0 0 0 0 125 765 30 0 0 0 0 0 0 0 25 890
15 Lerby II Sobolewski Bartłomiej 20 1 160 13 7 18 18 0 0 0 0 0 0 160 1 000 0 0 0 0 0 0 0 0 20 1 160
16 LerbyI Tarkowski Michał 20 955 9 11 18 18 0 0 0 0 0 0 330 625 0 0 0 0 0 0 0 0 20 955
17 MIKADO Expert Dyrka Aleksandra 20 510 16 13 14 7 0 0 0 0 0 0 110 480 0 30 0 0 0 0 0 0 29 590
18 Lerby I Guz Anna 21 195 12 14 14 9 0 0 0 0 0 0 185 340 0 10 0 0 0 0 0 0 26 525
19 Ryba Expert Majdan Kacper 22 25 17 15 14 8 0 0 0 0 0 0 -5 330 0 25 0 0 0 0 0 0 32 325
20 MIKADO Expert Stachniak Monika 36 205 19 18 18 18 0 0 0 0 0 0 -90 205 0 0 0 0 0 0 0 0 37 115
21 Team Colmic Cat Fish Bałamut Piotr 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
22 Puławy Azoty Wydra Kamil 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
23 Bogdanka Józefczuk Konrad 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
24 Sensas Haczyk II Żukiewicz Jarosław 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
25 Świdnik WSK Juchniewicz Małgorzata 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
26 Świdnik WSK Kowalski Adam 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
27 Barrakuda Węgier Katarzyna 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
28 Selekt Lublin Buczek Paweł 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
29 Maver Spławik Lublin Gałka Artur 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
30 Sensas Haczyk I Gwiazda Blanka 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
31 Łuków Zienkiewicz Konrad 36 0 20 20 18 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny