Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Seniorów Grand Prix 2011
                                      Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Zimna Woda Dratów
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Łuków Zienkiewicz Tomasz 2,0 8 090 18 3 1 1 0 0 0 0 0 0 165 1920 1980 6110 0 0 0 0 0 0 21 2085
2 Team Colmic Cat Fish Kasprzak Marcin 2,0 5 655 1 5 14 1 0 0 0 0 0 0 4140 1960 5 1515 0 0 0 0 0 0 6 6100
3 Selekt Lublin Kot Bogumił 3,0 9 590 1 14 17,5 2 0 0 0 0 0 0 2445 455 0 7145 0 0 0 0 0 0 15 2900
4 OSW Rogóźno Pierepienko Robert 4,0 7 815 5 2 14 2 0 0 0 0 0 0 1585 2115 85 5700 0 0 0 0 0 0 7 3700
5 Barrakuda Rapa Michał 4,0 4 015 3 13 1 15 0 0 0 0 0 0 2485 465 1530 830 0 0 0 0 0 0 16 2950
6 Łuków Tchorzewski Janusz 4,0 2 640 5 3 2 2 0 0 0 0 0 0 1490 2710 1675 965 0 0 0 0 0 0 8 4200
7 Lerby I Kędziora Michał 5,0 4 250 1 6 4 11 0 0 0 0 0 0 2800 1475 1450 2025 0 0 0 0 0 0 7 4275
8 Barrakuda Borowski Bogusław 6,0 3 780 18 2 6 4 0 0 0 0 0 0 260 3365 375 415 0 0 0 0 0 0 20 3625
9 Lerby I Staroń Sławomir 6,0 2 600 3 9 3 11 0 0 0 0 0 0 1750 855 850 1225 0 0 0 0 0 0 12 2605
10 Maver Spławik Lublin Mirosław Grzegorz 7,0 10 445 7 6 7 1 0 0 0 0 0 0 1265 1385 300 9060 0 0 0 0 0 0 13 2650
11 MIKADO Expert Stachniak Waldemar 7,0 4 640 6 12 4 3 0 0 0 0 0 0 1395 475 240 4400 0 0 0 0 0 0 18 1870
12 Maver Spławik Lublin Grzegorski Grzegorz 7,0 3 360 2 5 12,5 7 0 0 0 0 0 0 2185 1175 10 55 0 0 0 0 0 0 7 3360
13 MIKADO Expert Smalec Janusz 7,0 2 985 8 6 1 10 0 0 0 0 0 0 1215 1070 1915 2310 0 0 0 0 0 0 14 2285
14 Barrakuda Borowski Roman 8,0 1 615 15 3 5 5 0 0 0 0 0 0 635 1285 190 330 0 0 0 0 0 0 18 1920
15 Sensas Haczyk I Pałka Tomasz 9,0 3 135 4 12 5 14 0 0 0 0 0 0 1835 535 1300 1240 0 0 0 0 0 0 16 2370
16 Świdnik WSK Krzyszycha Andrzej 10,0 8 295 9 7 10 3 0 0 0 0 0 0 1250 1390 195 6905 0 0 0 0 0 0 16 2640
17 Lerby II Bereziński Łukasz 10,0 7 975 6 8 10,5 4 0 0 0 0 0 0 1410 860 25 6565 0 0 0 0 0 0 14 2270
18 Klub Maver Spławik Łubkowski Przemysław 10,0 5 785 14 1 18 9 0 0 0 0 0 0 680 3695 0 2090 0 0 0 0 0 0 15 4375
19 Bystrzyca Lublin Lipian Waldemar 10,0 5 035 2 13 13 8 0 0 0 0 0 0 2030 490 15 3005 0 0 0 0 0 0 15 2520
20 Świdnik WSK Banucha Grzegorz 10,0 4 125 19 11 6 4 0 0 0 0 0 0 0 545 170 3955 0 0 0 0 0 0 30 545
21 Łuków Szczygielski Artur 10,0 1 615 11 8 2 13 0 0 0 0 0 0 610 1210 405 1730 0 0 0 0 0 0 19 1820
22 Świdnik WSK Gębała Paweł 11,0 4 860 6 7 12 5 0 0 0 0 0 0 1345 1040 20 3515 0 0 0 0 0 0 13 2385
23 Selekt Lublin Buczek Tomasz 11,0 4 450 12 4 12 7 0 0 0 0 0 0 595 2025 120 2425 0 0 0 0 0 0 16 2620
24 Team Colmic Cat Fish Paprocki Konrad 11,0 3 890 2 9 13 14 0 0 0 0 0 0 2710 1180 115 1010 0 0 0 0 0 0 11 3890
25 Lerby II Walat Marek 11,0 2 360 17,5 18,5 3 8 0 0 0 0 0 0 325 130 225 2135 0 0 0 0 0 0 36 455
26 Team Colmic Cat Fish Kwiatek Michał 11,0 1 585 7 15 4 12 0 0 0 0 0 0 1365 290 220 1980 0 0 0 0 0 0 22 1655
27 OSW Rogóźno Sadowski Jan 12,0 4 675 20 20 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 65 4610 0 0 0 0 0 0 40 0
28 Łuków Bober Dariusz 12,0 2 545 8 4 11 17 0 0 0 0 0 0 1345 1200 25 90 0 0 0 0 0 0 12 2545
29 Kock Kowalczyk Jarosław 12,0 1 540 5 10 7 17,5 0 0 0 0 0 0 1490 555 50 0 0 0 0 0 0 0 15 2045
30 OSW Rogóźno Watrak Leszek 12,0 610 20 20 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 90 520 0 0 0 0 0 0 40 0
31 Selekt Lublin Długosz Piotr 13,0 3 410 12 1 18 14 0 0 0 0 0 0 750 2660 0 10 0 0 0 0 0 0 13 3410
32 MIKADO Expert Grela Przemysław 13,0 2 960 10 18 3 20 0 0 0 0 0 0 1180 235 1780 0 0 0 0 0 0 0 28 1415
33 Sensas Haczyk I Cękalski Marcin 14,0 2 925 4 16 17,5 10 0 0 0 0 0 0 1670 470 0 1255 0 0 0 0 0 0 20 2140
34 Sensas Haczyk II Cieniuch Tomasz 14,0 2 725 14 1 15 13 0 0 0 0 0 0 485 1675 20 1050 0 0 0 0 0 0 15 2160
35 Sensas Haczyk I Niećko Tomasz 14,0 2 505 16 17 8 6 0 0 0 0 0 0 315 140 40 2465 0 0 0 0 0 0 33 455
36 Barrakuda Dyrka Marek 14,0 2 485 9 5 10,5 16 0 0 0 0 0 0 845 1640 25 115 0 0 0 0 0 0 14 2485
37 bd Kowalski Artur 14,0 2 470 3 11 12,5 19,5 0 0 0 0 0 0 1710 760 10 0 0 0 0 0 0 0 14 2470
38 Lerby II Grzesiak Sebastian 14,0 2 295 10 4 11 12 0 0 0 0 0 0 625 1670 145 20 0 0 0 0 0 0 14 2295
39 Sensas Haczyk II Schulz Dariusz 15,0 4 785 16 14 10 5 0 0 0 0 0 0 620 380 30 4755 0 0 0 0 0 0 30 1000
40 MIKADO Expert Rzepecki Piotr 15,0 2 515 13 15 2 15 0 0 0 0 0 0 710 350 1805 880 0 0 0 0 0 0 28 1060
41 MIKADO Expert Lis Łukasz 15,0 185 20 9 7 8 0 0 0 0 0 0 0 990 140 45 0 0 0 0 0 0 29 990
42 Sensas Haczyk I Alter Marcin 15,0 120 15 10 9 6 0 0 0 0 0 0 435 730 30 90 0 0 0 0 0 0 25 1165
43 OSW Rogóźno Roman Piotr 17,0 3 655 13 8 18 9 0 0 0 0 0 0 790 995 0 2660 0 0 0 0 0 0 21 1785
44 Barrakuda Kosik Karol 17,0 2 280 4 13 22 22 0 0 0 0 0 0 1675 605 0 0 0 0 0 0 0 0 17 2280
45 Team Colmic Cat Fish Szczerbiński Paweł 18,0 2 190 11 7 17 12 0 0 0 0 0 0 955 1235 10 1055 0 0 0 0 0 0 18 2190
46 Team Colmic CatFish Wach Piotr 18,0 1 920 16 2 22 22 0 0 0 0 0 0 560 1360 0 0 0 0 0 0 0 0 18 1920
47 OSW Rogóźno Biernacki Artur 18,5 1 010 8 19 17,5 10,5 0 0 0 0 0 0 980 45 0 30 0 0 0 0 0 0 27 1025
48 Lerby I Wąsik Bogdan 18,5 165 19 19 8 10,5 0 0 0 0 0 0 155 95 135 30 0 0 0 0 0 0 38 250
49 Kock Witek Sławomir 19,0 1 975 7 12 19,5 20 0 0 0 0 0 0 1335 640 0 0 0 0 0 0 0 0 19 1975
50 bd Chojnacki Robert 20,0 1 820 10 10 19,5 20 0 0 0 0 0 0 855 965 0 0 0 0 0 0 0 0 20 1820
51 Gut-mix Lerby Słabczyński Henryk 22,0 3 965 15 16 17,5 7 0 0 0 0 0 0 745 195 0 3220 0 0 0 0 0 0 31 940
52 Sensas Haczyk Rojek Jarosław 22,0 230 17,5 18,5 9 13 0 0 0 0 0 0 325 130 215 15 0 0 0 0 0 0 36 455
53 Puławy Azoty Łacek Bogusław 23,0 125 20 20 5 18 0 0 0 0 0 0 0 0 120 5 0 0 0 0 0 0 40 0
54 Barrakuda Zowczak Robert 25,0 300 20 20 8 17 0 0 0 0 0 0 0 0 290 10 0 0 0 0 0 0 40 0
55 Lerby II Jurzysta Dariusz 26,5 1 145 9 17,5 18 22 0 0 0 0 0 0 955 190 0 0 0 0 0 0 0 0 27 1145
56 Sensas Haczyk II Kasperski Tomasz 27,0 1 355 12 15 18 17,5 0 0 0 0 0 0 875 480 0 0 0 0 0 0 0 0 27 1355
57 Sensas Haczyk I Samoń Tomasz 28,0 1 290 14 14 22 22 0 0 0 0 0 0 775 515 0 0 0 0 0 0 0 0 28 1290
58 Świdnik WSK Winiarski Marek 28,0 1 090 11 17 17,5 17,5 0 0 0 0 0 0 810 280 0 0 0 0 0 0 0 0 28 1090
59 bd Piotrowski Artur 28,0 920 17 11 22 22 0 0 0 0 0 0 215 705 0 0 0 0 0 0 0 0 28 920
60 Puławy Gawriołek Grzegorz 29,0 870 13 16 22 22 0 0 0 0 0 0 530 340 0 0 0 0 0 0 0 0 29 870
61 Team Colmic Cat Fish Kaliszuk Andrzej 29,0 35 20 20 22 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 40 0
62 bd Drabik Rafał 33,5 765 20 20 17,5 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 765 0 0 0 0 0 0 40 0
63 Klub Maver Spławik Stępień Ireneusz 33,5 15 20 20 16 17,5 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 40 0
64 Borki Kożuch Andrzej 34,5 660 17 17,5 22 22 0 0 0 0 0 0 470 190 0 0 0 0 0 0 0 0 35 660
65 Selekt Lublin Borkowski Andrzej 35,0 0 20 20 17,5 17,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
66 Sensas Haczyk II Michalak Tomasz 37,5 5 20 20 18 19,5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 40 0
67 Łuków Górecki Jacek 37,5 0 20 20 18 19,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
68 Sensas Haczyk II Magnuszewski Piotr 37,5 0 20 20 17,5 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
69 MIKADO Expert Głaz Rafał 39,0 130 19 20 22 22 0 0 0 0 0 0 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0 39 130
70 Selekt Lublin Urbanowicz Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
71 Maver Spławik Lublin Nieścior Stanisław 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
72 Lerby II Bezduszniak Tomasz 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
73 Team Colmic Cat Fish Paluch Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
74 Haczyk Lublin Niećko Przemysław 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
75 Team Colmic Cat Fish Bobel Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
76 Poniatowa Sporysz Piotr 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
77 Klub Maver Spławik Kowalczyk Paweł 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
78 Puławy Ratajczyk Zbigniew 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
79 Team Colmic CatFish Skórski Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
80 Lerby I Sobolewski Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
81 Puławy Grzeszczuk Jacek 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
82 Team Colmic Cat Fish Miduch Konrad 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
83 bd Głogowski Paweł 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
84 bd Bednarczyk Bartłomiej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
85 Puławy Iwanowski Tomasz 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
86 Puławy Papiernik Adam 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
87 Puławy Papiernik Paweł 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
88 MIKADO Expert Abramczyk Jan 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
89 Lerby I Guz Krzysztof 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
90 bd Wysocki Franciszek 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
91 Barrakuda Boguszewski Andrzej 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
92 bd Walczak Rafał 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
93 Puławy Grzyb Władysław 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
94 Świdnik WSK Podwalny Marek  40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0
95 Świdnik WSK Kowalski Jerzy 40,0 0 20 20 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
109 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
113 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny