Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Kobiet, Kadetów i Junorów Grand Prix 2011
                                    Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zimna Woda Dratów Osadnik
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Maver Spławik Lublin Krystecka Magdalena 6,5 10 270 2 1 4 2 1,5 9 0 0 0 0 2 735 3 790 480 145 3 600 475 0 0 0 0
2 Team Colmic Cat Fish Krasucki Dominik 11,0 5 095 4 17 8 1 5 1 0 0 0 0 1 505 250 100 220 2 610 760 0 0 0 0
3 Team Colmic Cat Fish Jabłońska Natalia 13,0 7 785 3 3 14 15,5 3 4 0 0 0 0 1 835 2 570 0 0 2 720 660 0 0 0 0
4 OSW Rogóźno Włodarczyk Aleksandra 15,0 6 575 6 2 1 6 9 16 0 0 0 0 1 370 3 365 1 790 50 2 280 240 0 0 0 0
5 MIKADO Expert Paprocki Ernest 23,5 4 875 1 16 6 11,5 13 5 0 0 0 0 3 970 315 295 5 2 150 605 0 0 0 0
6 MIKADO Expert Dyrka Aleksandra 23,5 4 850 16 13 14 7 1,5 2 0 0 0 0 110 480 0 30 3 600 740 0 0 0 0
7 Lerby II Bany Łukasz 25,0 2 860 5 9 14 5 15 6 0 0 0 0 1 415 840 0 60 1 880 545 0 0 0 0
8 Selekt Lublin Ptasznik Marcin 29,0 5 220 7 6 14 11,5 6 10 0 0 0 0 1 205 1 020 0 5 2 580 415 0 0 0 0
9 Świdnik WSK Kowalski Rafał 29,0 4 755 14 12 2 15,5 7 8 0 0 0 0 150 555 1 145 0 2 560 495 0 0 0 0
10 Sensas Haczyk II Sagan Jakub 29,0 3 580 8 19 14 4 14 3 0 0 0 0 765 60 0 65 2 020 730 0 0 0 0
11 Team Colmic Cat Fish Maciejewski Wojciech 29,0 1 810 11 5 10 3 12 13 0 0 0 0 285 1 440 10 75 2 170 375 0 0 0 0
12 LerbyI Tarkowski Michał 31,0 4 135 9 11 18 18 4 7 0 0 0 0 330 625 0 0 2 660 520 0 0 0 0
13 Barrakuda Gustaw Łukasz 31,0 3 995 10 8 5 11,5 8 11 0 0 0 0 300 875 310 5 2 510 400 0 0 0 0
14 Sensas Haczyk I Irsak Karol 38,5 2 110 18 4 7 15,5 16 12 0 0 0 0 -40 1 490 230 0 1 070 390 0 0 0 0
15 OSW Rogóźno Bordzoł Kacper 44,0 3 310 15 10 9 15,5 11 14 0 0 0 0 125 765 30 0 2 220 295 0 0 0 0
16 Ryba Expert Majdan Kacper 47,0 2 585 17 15 14 8 10 15 0 0 0 0 -5 330 0 25 2 230 260 0 0 0 0
17 Lerby I Guz Anna 49,0 535 12 14 14 9 20 20 0 0 0 0 185 340 0 10 0 0 0 0 0 0
18 Bychawa Kursa Martyna 54,5 1 030 20 20 3 11,5 20 20 0 0 0 0 0 0 1 025 5 0 0 0 0 0 0
19 Lerby II Sobolewski Bartłomiej 56,0 1 160 13 7 18 18 20 20 0 0 0 0 160 1 000 0 0 0 0 0 0 0 0
20 MIKADO Expert Stachniak Monika 73,0 115 19 18 18 18 20 20 0 0 0 0 -90 205 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Team Colmic Cat Fish Bałamut Piotr 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Puławy Azoty Wydra Kamil 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Bogdanka Józefczuk Konrad 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Sensas Haczyk II Żukiewicz Jarosław 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Świdnik WSK Juchniewicz Małgorzata 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Świdnik WSK Kowalski Adam 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Barrakuda Węgier Katarzyna 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Selekt Lublin Buczek Paweł 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Maver Spławik Lublin Gałka Artur 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Sensas Haczyk I Gwiazda Blanka 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Łuków Zienkiewicz Konrad 76,0 0 20 20 18 18 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny