Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Seniorów Grand Prix 2011
                                      Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zimna Woda Dratów Osadnik
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Selekt Lublin Kot Bogumił 6,0 14 790 1 14 17,5 2 2 1 0 0 0 0 2445 455 0 7145 2470 2730 0 0 0 0
2 Łuków Zienkiewicz Tomasz 7,0 12 795 18 3 1 1 2 7 0 0 0 0 165 1920 1980 6110 2785 875 0 0 0 0
3 Team Colmic Cat Fish Kasprzak Marcin 8,0 9 975 1 5 14 1 5 1 0 0 0 0 4140 1960 5 1515 1915 2360 0 0 0 0
4 Łuków Tchorzewski Janusz 9,0 7 755 5 3 2 2 17 2 0 0 0 0 1490 2710 1675 965 335 2405 0 0 0 0
5 MIKADO Expert Smalec Janusz 11,0 8 565 8 6 1 10 1 3 0 0 0 0 1215 1070 1915 2310 3340 2240 0 0 0 0
6 OSW Rogóźno Pierepienko Robert 13,0 11 080 5 2 14 2 7 4 0 0 0 0 1585 2115 85 5700 2160 1680 0 0 0 0
7 MIKADO Expert Stachniak Waldemar 14,0 8 370 6 12 4 3 4 3 0 0 0 0 1395 475 240 4400 2255 1475 0 0 0 0
8 Lerby I Staroń Sławomir 14,0 6 690 3 9 3 11 5 3 0 0 0 0 1750 855 850 1225 2200 1890 0 0 0 0
9 Maver Spławik Lublin Mirosław Grzegorz 15,0 14 825 7 6 7 1 16 1 0 0 0 0 1265 1385 300 9060 800 3115 0 0 0 0
10 Lerby I Kędziora Michał 15,0 7 755 1 6 4 11 4 8 0 0 0 0 2800 1475 1450 2025 2030 870 0 0 0 0
11 MIKADO Expert Grela Przemysław 16,0 7 970 10 18 3 20 1 2 0 0 0 0 1180 235 1780 0 2830 2180 0 0 0 0
12 Barrakuda Borowski Bogusław 17,0 5 405 18 2 6 4 9 5 0 0 0 0 260 3365 375 415 1755 1250 0 0 0 0
13 Sensas Haczyk I Pałka Tomasz 19,0 6 715 4 12 5 14 6 4 0 0 0 0 1835 535 1300 1240 2165 1415 0 0 0 0
14 Łuków Szczygielski Artur 19,0 5 695 11 8 2 13 2 7 0 0 0 0 610 1210 405 1730 2365 1715 0 0 0 0
15 Barrakuda Borowski Roman 19,0 3 585 15 3 5 5 8 6 0 0 0 0 635 1285 190 330 1895 1780 0 0 0 0
16 Team Colmic Cat Fish Paprocki Konrad 20,0 7 575 2 9 13 14 3 6 0 0 0 0 2710 1180 115 1010 2370 1315 0 0 0 0
17 Barrakuda Rapa Michał 20,0 6 525 3 13 1 15 9 7 0 0 0 0 2485 465 1530 830 1500 1010 0 0 0 0
18 Lerby II Walat Marek 21,0 5 810 17,5 18,5 3 8 4 6 0 0 0 0 325 130 225 2135 2340 1110 0 0 0 0
19 Klub Maver Spławik Łubkowski Przemysław 24,0 9 660 14 1 18 9 3 11 0 0 0 0 680 3695 0 2090 2460 1415 0 0 0 0
20 Maver Spławik Lublin Grzegorski Grzegorz 24,0 4 985 2 5 12,5 7 10 15 0 0 0 0 2185 1175 10 55 1570 575 0 0 0 0
21 Świdnik WSK Krzyszycha Andrzej 27,0 11 175 9 7 10 3 8 19 0 0 0 0 1250 1390 195 6905 1630 170 0 0 0 0
22 Lerby II Bereziński Łukasz 28,5 8 860 6 8 10,5 4 14 18 0 0 0 0 1410 860 25 6565 1400 615 0 0 0 0
23 Selekt Lublin Długosz Piotr 29,0 6 905 12 1 18 14 7 9 0 0 0 0 750 2660 0 10 1920 1575 0 0 0 0
24 Sensas Haczyk I Cękalski Marcin 29,0 5 745 4 16 17,5 10 10 5 0 0 0 0 1670 470 0 1255 1450 1370 0 0 0 0
25 Świdnik WSK Banucha Grzegorz 29,0 5 665 19 11 6 4 15 8 0 0 0 0 0 545 170 3955 820 995 0 0 0 0
26 Selekt Lublin Buczek Tomasz 30,0 6 700 12 4 12 7 7 14 0 0 0 0 595 2025 120 2425 1655 690 0 0 0 0
27 Świdnik WSK Gębała Paweł 30,0 5 920 6 7 12 5 13 15 0 0 0 0 1345 1040 20 3515 1405 995 0 0 0 0
28 MIKADO Expert Lis Łukasz 30,0 3 135 20 9 7 8 6 10 0 0 0 0 0 990 140 45 1960 770 0 0 0 0
29 Team Colmic Cat Fish Kwiatek Michał 31,0 5 385 7 15 4 12 8 13 0 0 0 0 1365 290 220 1980 1820 705 0 0 0 0
30 Puławy Azoty Łacek Bogusław 32,0 4 100 20 20 5 18 5 4 0 0 0 0 0 0 120 5 2170 1805 0 0 0 0
31 Bystrzyca Lublin Lipian Waldemar 33,0 6 690 2 13 13 8 10 18 0 0 0 0 2030 490 15 3005 1165 305 0 0 0 0
32 Barrakuda Zowczak Robert 36,0 4 225 20 20 8 17 1 10 0 0 0 0 0 0 290 10 2405 1520 0 0 0 0
33 Sensas Haczyk I Alter Marcin 36,0 2 390 15 10 9 6 11 15,5 0 0 0 0 435 730 30 90 1540 610 0 0 0 0
34 Lerby II Grzesiak Sebastian 37,0 2 460 10 4 11 12 20 20 0 0 0 0 625 1670 145 20 0 0 0 0 0 0
35 OSW Rogóźno Roman Piotr 38,0 5 985 13 8 18 9 12 9 0 0 0 0 790 995 0 2660 1475 855 0 0 0 0
36 Kock Kowalczyk Jarosław 39,5 2 095 5 10 7 17,5 20 20 0 0 0 0 1490 555 50 0 0 0 0 0 0 0
37 Sensas Haczyk II Cieniuch Tomasz 40,0 3 960 14 1 15 13 15 12 0 0 0 0 485 1675 20 1050 730 750 0 0 0 0
38 Łuków Bober Dariusz 40,0 2 660 8 4 11 17 20 20 0 0 0 0 1345 1200 25 90 0 0 0 0 0 0
39 Barrakuda Dyrka Marek 40,5 2 625 9 5 10,5 16 20 20 0 0 0 0 845 1640 25 115 0 0 0 0 0 0
40 OSW Rogóźno Sadowski Jan 42,0 6 455 20 20 6 6 16 14 0 0 0 0 0 0 65 4610 700 1080 0 0 0 0
41 Barrakuda Kosik Karol 43,0 3 850 4 13 22 22 14 12 0 0 0 0 1675 605 0 0 870 700 0 0 0 0
42 Sensas Haczyk II Schulz Dariusz 45,0 6 475 16 14 10 5 16 17 0 0 0 0 620 380 30 4755 1310 515 0 0 0 0
43 Gut-mix Lerby Słabczyński Henryk 45,0 6 465 15 16 17,5 7 11 12 0 0 0 0 745 195 0 3220 1245 1255 0 0 0 0
44 Sensas Haczyk I Niećko Tomasz 45,0 4 695 16 17 8 6 15 16 0 0 0 0 315 140 40 2465 1370 820 0 0 0 0
45 Lerby I Guz Krzysztof 45,0 4 190 20 20 22 22 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2330 1860 0 0 0 0
46 MIKADO Expert Rzepecki Piotr 45,0 3 745 13 15 2 15 20 20 0 0 0 0 710 350 1805 880 0 0 0 0 0 0
47 Lerby I Wąsik Bogdan 45,5 1 785 19 19 8 10,5 13 14 0 0 0 0 155 95 135 30 1005 615 0 0 0 0
48 Świdnik WSK Winiarski Marek 46,0 3 765 11 17 17,5 17,5 9 9 0 0 0 0 810 280 0 0 1820 855 0 0 0 0
49 bd Kowalski Artur 46,0 2 480 3 11 12,5 19,5 20 20 0 0 0 0 1710 760 10 0 0 0 0 0 0 0
50 Team Colmic Cat Fish Szczerbiński Paweł 47,0 3 255 11 7 17 12 20 20 0 0 0 0 955 1235 10 1055 0 0 0 0 0 0
51 Kock Witek Sławomir 48,0 2 900 7 12 19,5 20 19 10 0 0 0 0 1335 640 0 0 135 790 0 0 0 0
52 Lerby II Jurzysta Dariusz 49,5 2 850 9 17,5 18 22 12 11 0 0 0 0 955 190 0 0 975 730 0 0 0 0
53 Sensas Haczyk I Samoń Tomasz 50,0 3 725 14 14 22 22 14 8 0 0 0 0 775 515 0 0 830 1605 0 0 0 0
54 Sensas Haczyk II Kasperski Tomasz 51,0 3 640 12 15 18 17,5 11 13 0 0 0 0 875 480 0 0 1160 1125 0 0 0 0
55 OSW Rogóźno Watrak Leszek 52,0 610 20 20 9 3 20 20 0 0 0 0 0 0 90 520 0 0 0 0 0 0
56 Sensas Haczyk Rojek Jarosław 55,0 1 325 17,5 18,5 9 13 17 16 0 0 0 0 325 130 215 15 565 530 0 0 0 0
57 OSW Rogóźno Biernacki Artur 55,0 1 055 8 19 17,5 10,5 20 20 0 0 0 0 980 45 0 30 0 0 0 0 0 0
58 Team Colmic CatFish Wach Piotr 58,0 1 920 16 2 22 22 20 20 0 0 0 0 560 1360 0 0 0 0 0 0 0 0
59 bd Chojnacki Robert 59,5 1 820 10 10 19,5 20 20 20 0 0 0 0 855 965 0 0 0 0 0 0 0 0
60 bd Piotrowski Artur 68,0 920 17 11 22 22 20 20 0 0 0 0 215 705 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Puławy Gawriołek Grzegorz 69,0 870 13 16 22 22 20 20 0 0 0 0 530 340 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Team Colmic Cat Fish Kaliszuk Andrzej 69,0 35 20 20 22 9 20 20 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0
63 bd Drabik Rafał 73,5 765 20 20 17,5 16 20 20 0 0 0 0 0 0 0 765 0 0 0 0 0 0
64 Klub Maver Spławik Stępień Ireneusz 73,5 15 20 20 16 17,5 20 20 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
65 Borki Kożuch Andrzej 74,5 660 17 17,5 22 22 20 20 0 0 0 0 470 190 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Selekt Lublin Borkowski Andrzej 75,0 0 20 20 17,5 17,5 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Sensas Haczyk II Michalak Tomasz 77,5 5 20 20 18 19,5 20 20 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
68 Łuków Górecki Jacek 77,5 0 20 20 18 19,5 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Sensas Haczyk II Magnuszewski Piotr 77,5 0 20 20 17,5 22 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 MIKADO Expert Głaz Rafał 79,0 130 19 20 22 22 20 20 0 0 0 0 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny