Wędkarstwo Wyczynowe Forum
Witam - Wersja do druku

+- Wędkarstwo Wyczynowe Forum (http://wedkarstwo.pollub.pl/forum)
+-- Dział: Zawody w Okręgu Lubelskim (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Napisz coś o sobie (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=5)

Strony: 1 2 3

Witam - tomcat - 02-27-2011 08:16 PM

Oddaję do Waszej dyspozyjci Forum wg zamysłu głównie przeznaczone do rozmów na temat Wyczynu. Mam nadzieję, że z czasem będzie ono stanowiło bazę danych na temat, którym fascynujemy się najbardziej, oczywiście na pierwszym miejscu są nasze Żony Szczęśliwy.

Zapraszam do dyskusji i Życzę Wszystkim połamania Oczko

pozdrawiam
tomcat

RE: Witam - gawrys - 02-28-2011 11:44 AM

Witam mam nazywam się Grzegorz Gawriołek rocznik 87, łowię od kąd pamiętam, w zawodach wędkarskich startuję od bodajże 6lat
Najbardziej lubię łowić tyczką
Ulubionymi łowiskami są rybne wody ;-) A w szczególności lubię uciągi tak więc nasza królowa rzek jest mi bardzo bliska
Pozdro dla wszystkich i życzę samych otworków na zawodach ;-)

RE: Witam - tomcat - 02-28-2011 12:14 PM

Witamy witamy Uśmiech ... jako pierwszemu zarejestrowanemu użytkownikowi, który przedstawił się na Forum, sponsor ufundował niespodziankę w postaci glin wędkarskich, a ponieważ lubisz Wisłę więc dostaniesz coś na Wisłę Język Do zobaczenia nad wodą Oczko

RE: Witam - gawrys - 02-28-2011 01:02 PM

Hehe podziękował, podziękował Przyda się

RE: Witam - sebastian - 02-28-2011 07:45 PM

Witam mam na imię Sebastian Uśmiech Uwielbiam wędkować tyczką troszkę odległościówką i feederkiem Uśmiech Bardzo lubię łowić na rzekach, ZZ, oraz na ciepłych kanałach prawie każdą wolną chwilę spędzam na wodą albo z wędką albo bez Oczko
Fajne forum hihi konkurencja Saja Duży uśmiech Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą Uśmiech

p.s a ja co dostane Prezesie Oczko

RE: Witam - tomcat - 02-28-2011 08:07 PM

Jeśli nie z tyczką to z kim? Język Odnośnie konkurencji dla Saja to wypada wyjaśnić, że to nie jest konkurencja, mam nadzieję, że po pewnym czasie będzie to widać. Forum ma być stricte Wyczynowe a nie ogólne a Sajo powiedział, że pomoże jak będę miał kłopoty z walką z hrefami php, wygląda więc że nie ma zamiaru mnie ustrzelić Język

Dostaniesz, dostaniesz ... glinkę od sponsora jaką chcesz napisz i ochrzan jak będziesz pisał brzydkie wyrazy Uśmiech

RE: Witam - slabcz63 - 02-28-2011 08:27 PM

Anioł Pozdrawiam wzystkich nazywam się Henryk Słabczyński inaczej TURBODYMOMEN Zawstydzony większość osób moją osobę zna więc i mnie przyjmijcie do swego grona O matko

RE: Witam - sebastian - 02-28-2011 08:44 PM

z laską lub z ;Palka;jak kto woli hihi Uśmiech to taki zart z ta konkurencja Uśmiech po gline przyjade busem Uśmiech

RE: Witam - tomcat - 02-28-2011 10:17 PM

Witamy Turbodymomena, tak przyjmiemy Cię do naszego grona już Cię kochamy Serce a skoro przedstawiłeś się tak pięknie to dostaniesz glinkę, będziesz mial w czym kwiatki sadzić Uśmiech jeszcze trochę i sponsora z torbami puszczę Uśmiech

A Ty Seba uważaj bo Pałka i laska to mieszanka wybuchowa Szczęśliwy

RE: Witam - suszek - 03-01-2011 10:50 AM

Witam,nazywam się Marcin Cękalski najlepszą ulubioną metodą moją jest spławik,chyba wszyscy mnie znają .Pozdrawiam.

RE: Witam - tomcat - 03-01-2011 04:55 PM

Jacy wszyscy, jacy wszyscy! Ja Cię pierwszy raz na oczy widzę Język

RE: Witam - sopel311953 - 03-01-2011 06:33 PM

Nazywam się Bartek Sobolewski, jestem z Kocka,z rocznika 1995, jestem zawodnikiem LERBY TEAM .Najbardziej lubię łowić tyczką i batem .Łowie od młodego wieku. Uwielbiam łowić na wszystkich wodach tegorocznego GP oprócz Osadnika .

RE: Witam - tomcat - 03-01-2011 07:21 PM

Witamy witamy Juniora Uśmiech zapraszam do udziału w dyskusji. Jeśli macie pytania do starszych bardziej doświadczonych Kolegów to śmiało. Możecie je zadawać w dziale poświęconym dla Was, być może niektórzy zdradzą Wam kilka sekretów Oczko pozdrawiam serdecznie

RE: Witam - Karol I - 03-01-2011 11:03 PM

Witam Oczko Nazywam sie Karol Irsak, bardzo lubie łowic zestawem skróconym i mam zamiar w tym sezonie poświecic wiecej czasu odległościówce Oczko Uwielbiam łowic na Wisle i Dratowie. Pozdrawiam.

RE: Witam - tomcat - 03-02-2011 07:31 AM

Witamy Karola i życzymy Ci samych sukcesów Uśmiech Zapraszam do dyskusji